• 7.jpg
  • 4.jpg
  • 3.jpg
  • 6.jpg
  • 1.jpg
  • 5.jpg
  • 9.jpg
  • 2.jpg
  • 8.jpg
Otwarte Strefy Aktywności - Projekty
Otwarte Strefy Aktywności - Projekty

Przygotowaliśmy kilka przykładowych projektów, które mogą być podstawą do Waszej Otwartej Strefy Aktywności. Jak zawsze szukamy rozwiązań ciekawych i nietypowych. Program wymaga utrzymania OSA przez co najmniej 7 lat, dlatego staraliśmy się wybrać takie urządzenia, które nie mają elementów ruchomych oraz które są bardzo trwałe i wytrzymałe - koszty utrzymania stref będą dzięki temu minimalne.

Projekt w kilka dni

Do każdego wniosku należy dołączyć zgłoszenie budowy. Możemy w bardzo krótkim terminie  przygotować projekt do zgłoszenia. Zadzwoń do nas (52 32 47 840) aby ustalić szczegóły.Projekt 1. Otwarte Strefy Aktywności - projekt rozszerzony (budżet 100.000 zł brutto)

Ta strefa jest ciekawa zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Urządzenia fitness zachęcają do rekreacji, a ich wygląd odmienny od stosowanych dotąd nadaje im atrakcyjności. Nietypowe duże urządzenie wspinaczkowe IXO jest wyzwaniem dla użytkowników w szerokie grupie wiekowej, a może być również użytkowane w różnych ćwiczeniach przez starszą młodzież i dorosłych (oglądaj wideo). Wszystkie urządzenia fitness spełniają zarówno normy EN 1176 jak i normy EN 16630, więc mogą być użytkowane przez użytkowników poniżej 14 roku życia. Pod zestaw zabawowy zaprojektowaliśmy bezpieczną nawierzchnię w formie maty przerostowej.

 

Więcej…
 

Otwarta Strefa Aktywności - projekt podstawowy (budżet 50.000 zł brutto)

Aktywny wypoczynek jest jak najbardziej możliwy z takim wyposażeniem strefy aktywności. Cała strefa zachęca do aktywności fizycznej wspólnie z innymi użytkownikami. Możliwości ruchu są bardzo zróżnicowane i nie wymagają żadnych szczególnych umiejętności. Poręcze gimnastyczne zachęcają do różnego rodzaju fikołków i ćwiczeń. Na rowerze można ustawić obciążenia dostosowane do własnych sił i potrzeb. Przejście po belce do balansowania wcale nie jest takie proste jak wygląda, szczególnie dla dzieci i seniorów. Slalom można używać poprzez skakanie z podestu na podest lub po prostu obejść słupy. Zestaw do pompek i brzuszków zaprasza amatorów siłowni, a słupki do skakania wymagają od użytkowników odpowiedniej koordynacji oczu, rąk i ciała.

Więcej…
 

Projekt 2. Otwarte Strefy Aktywności - projekt rozszerzony (budżet 100.000 zł brutto)

W tym projekcie postawiliśmy na pełną integrację strefy aktywności. Nie ma tu oddzielnego placu zabaw ani strefy fitness, są za to strefy, gdzie dzieci, młodzież i dorośli wspólnie mogą ćwiczyć i bawić się. W taki właśnie sposób zachęcamy wszystkim do ruchu. Można sobie wyobrazić wyścigi pomiędzy rodzicami i dziećmi (po ewentualnym wcześniejszym uzgodnieniu co należy robić na poszczególnych urządzeniach). Są tu elementy łatwiejsze i trudniejsze, ale na pewno umożliwiają każdemu użytkownikowi  spożytkowanie energii oraz ćwiczenia mięśni.

 

Więcej…
 


Masz pytanie?

Mamy doświadczenie w projektowaniu i budowaniu placów zabaw

Kompleksowo zajmujemy się tematem placów zabaw.

Mamy doświadczenie zarówno w projektowaniu, jak i budowaniu placów zabaw.

Chętnie doradzimy przy planowaniu bezpiecznego
i radosnego placu zabaw.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie!Napisz do nas

Kontakt

educarium
spółka z o.o.

dział place zabaw

ul. Grunwaldzka 207

85-451 Bydgoszcz

Rzetelna firma

kom

512 345 977 - Jos
662 336 600 - Łukasz
517 100 406 - Katarzyna
52 324 78 49 - Jolanta

tel

52 324 78 40 - place zabaw
52 324 78 00 - centrala
801 500 800 - infolinia

52 324 78 47

mail

placezabaw@educarium.pl